miska wc
Kategorie:

Podwieszana miska WC – którą wybrać?

Avatar
Opublikowane przez dev5e2

Osoby, które stoją obecnie przed wyzwaniem, jakim jest remont łazienki, niechybnie rozważają również, czy wybrać toaletę stojącą, czy też taką z podwieszaną miską WC. Okazuje się, że to drugie rozwiązanie cieszy się obecnie coraz większą popularnością ze względu na swoje liczne zalety. Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy ranking misek WC podwieszanych – wierzymy, że pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Miski WC podwieszane – jakie mają zalety?

Podwieszane miski WC doskonale wpisują się w obecne trendy minimalizmu, funkcjonalności i estetyki. W przypadku tego rozwiązania mniej atrakcyjne wizualnie części, takie jak rura odpływowa czy zbiornik na wodę, są obudowane, dzięki czemu wnętrze prezentuje się znacznie bardziej spójnie, a jego przestrzeń jest optymalnie zagospodarowana – obudowa może służyć ponadto jako półka.

Co więcej, miski WC podwieszane pozwalają na znacznie łatwiejsze utrzymanie czystości w łazience. Stojące WC najczęściej stawia nam wyzwania podczas sprzątania w postaci trudno dostępnych miejsc, takich jak, chociażby kolanko odpływowe. Dzięki podwieszanym miskom WC nawet mycie podłogi stanie się czynnością szybką i niewymagającą. Wbrew pozorom obudowa nie utrudnia napraw, których i tak będzie niewiele ze względu na świetną wytrzymałość konstrukcji.

Ranking misek WC podwieszanych – Rea Carlo Mini Rimless

Dla osób poszukujących podwieszanej miski WC, która będzie zarazem estetyczna, wytrzymała oraz wyróżniająca się dobrą ceną, proponujemy model Rea Carlo Mini Rimless Abs. Została wykonana z wysokiej jakości ceramiki, a podczas produkcji nadano jej doskonałą trwałość. Dzięki nowoczesnemu projektowi misa jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości, dlatego sprawdzi się doskonale zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych, takich jak restauracje czy lokale usługowe. Deska tej podwieszanej miski WC jest wolnoopadająca, co pozwoli na przedłużenie żywotności elementów konstrukcji.

Ranking misek WC podwieszanych – SAPHO WC AVVA

W rankingu misek WC podwieszanych nie mogło także zabraknąć produktu marki SAPHO – WC AVVA, który posiada funkcję bidetu. Jej kształt jest niebanalny, więc z pewnością sprawdzi się w ciekawych, łazienkowych aranżacjach. To model z wyższej półki niż Rea Carlo Mini Rimless, jednak oferujący znacznie większą funkcjonalność. Co więcej, klasyczny design nigdy się nie zestarzeje, a wysoka jakość wszystkich komponentów zapewnia wieloletnią żywotność.

Ranking misek WC podwieszanych – Deante Peonia

W rankingu misek WC podwieszanych przygotowaliśmy dla Ciebie także jeszcze jedną opcję, która plasuje się na średniej półce cenowej. To Deante Peonia – podwieszana miska WC, na którą otrzymasz aż 10-letnią gwarancję. Jest elegancka, komfortowa oraz bardzo estetyczna. Z pewnością wpisze się w wystrój łazienek w różnych stylach. Jej kształt został starannie zaprojektowany, co pozwala na jeszcze łatwiejsze czyszczenie i utrzymanie higieny.

Miski WC podwieszane to rozwiązanie przewyższające klasyczne, stojące toalety pod wieloma względami, które są kluczowe dla komfortu i higieny.